Hakkımızda

1996 yılında mimar Çağlar Yelen tarafından kurulan En Dizayn, bugün özellikle perakende sektöründe uzman, mağazacılık mühendisliği hizmeti veren sayılı mimarlık ofislerinden biridir.

Proje Grubumuz ile; marka kimliğini en iyi ifade eden, maksimum işletme ve satış potansiyeli sağlayan mekanlar için gerekli tasarım ve çizimleri gerçekleştiriyoruz, elektrik/mekanik/grafik firmalarıyla koordinasyon sağlayacak proje yönetimi yapıyor ve doğru uygulama için mimari kontrolörlük görevini sürdürüyoruz. Ayrıca tasarım ve uygulama kararlarının alınmasında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Taahhüt Grubumuz ile; kendi tasarımımız olan veya markaların yurtdısı ofislerinden hazır gelen projelerin uygulanmasında müteahhitlik görevini üstleniyoruz, stand ve mobilyalar gibi ekipman imalatlarını ve mimari uygulamaları gerçeklestirirken aydınlatma/havalandırma/güvenlik/ses sistemleri uygulamalarını koordine ederek a’dan z’ye anahtar teslim şeklinde projenin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Proje ve taahhüt grubumuz ile, zincir mağaza ve cafe/restaurant projelerinin yanısıra, konut/ofis/fuar gibi butik projelerde konseptten uygulamaya varan tüm adımları uluslararası standartlarda gerçekleştirmeye 20 yılı aşkın süredir devam ediyoruz.